Serbian Ortodox Community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Similar topics
    Sat
    Latest topics
    » Dezurni*
    NE razumem sto nema igraca!!!!! Icon_minitimeWed Nov 13, 2013 2:16 am by KninJa

    » predlog ;)
    NE razumem sto nema igraca!!!!! Icon_minitimeWed Nov 13, 2013 2:11 am by KninJa

    » TRAZIM UNBAN BRZOOOOO
    NE razumem sto nema igraca!!!!! Icon_minitimeTue Nov 12, 2013 1:59 pm by ^vip^

    » BUFF^Dude unban
    NE razumem sto nema igraca!!!!! Icon_minitimeSun Nov 03, 2013 4:51 pm by BUFF^Dude

    » The Compilation
    NE razumem sto nema igraca!!!!! Icon_minitimeMon Aug 26, 2013 9:07 pm by R^3OPAH

    » Nidje veze
    NE razumem sto nema igraca!!!!! Icon_minitimeMon Aug 12, 2013 7:46 pm by cube

    » NE razumem sto nema igraca!!!!!
    NE razumem sto nema igraca!!!!! Icon_minitimeTue Jul 09, 2013 12:45 pm by Andi1234

    » Predlog...
    NE razumem sto nema igraca!!!!! Icon_minitimeMon Jul 08, 2013 3:29 am by KninJa

    » Zasto ban nisam ni psovao!
    NE razumem sto nema igraca!!!!! Icon_minitimeMon Jul 08, 2013 3:27 am by KninJa

    Follow us on Facebook
    NE razumem sto nema igraca!!!!! Facebook-Buttons-59-68-
    Serbian Orthodox Pub
    Serbian Orthodox Zombie

     

     NE razumem sto nema igraca!!!!!

    Go down 
    AuthorMessage
    Andi1234
    Vojnik
    Vojnik



    Broj poruka : 5
    Datum upisa : 2013-04-22
    Godina : 25

    NE razumem sto nema igraca!!!!! Empty
    PostSubject: NE razumem sto nema igraca!!!!!   NE razumem sto nema igraca!!!!! Icon_minitimeTue Jul 09, 2013 12:45 pm

    Zalim ljudi ali izgleda  da na server niko ne ulazi da je prazan i najvaznije od svega kada se okupimo nas petoro zombei uvek ima prednost jel je tu free vip ili nam baci granatu??!! Nazalost to je samo jedan od problema jel vidite kada igramo uvek je tu neki baja sa speeedom ali niko to ne primecuje jer ste uveli Knife blink s tim sto se on ne zaleti u mene nego samo dohuja kao utvara nit cuo nit vidio a pretvoren sam bio nerazumem kako i zasto ali kada je Zmaj tu on ga u opste ne primecuje da li ima neka zastita od toga da te Admin ne vidi ili sta i zasto ? pitam citere zasto vam je zabavno da udjete u igru ishakujet ammmo speede i neunistivos i onda sve ubijete
    o i da u cetvrtak mi je rodjendan pa bih molio sumadinca da mi da malo amma! Pozdrav ZEKAA!@#
    Back to top Go down
     
    NE razumem sto nema igraca!!!!!
    Back to top 
    Page 1 of 1
     Similar topics
    -
    » GOKU NEMA CHEAT...MOLIM DA SE DECKO VISE NE PROZIVA

    Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
    Serbian Ortodox Community :: Serbian OrthodoX ZM :: Žalbe na rad admina-
    Jump to: