Serbian Ortodox Community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Similar topics
Sat
Latest topics
» Dezurni*
Psovanje kako god Icon_minitimeWed Nov 13, 2013 2:16 am by KninJa

» predlog ;)
Psovanje kako god Icon_minitimeWed Nov 13, 2013 2:11 am by KninJa

» TRAZIM UNBAN BRZOOOOO
Psovanje kako god Icon_minitimeTue Nov 12, 2013 1:59 pm by ^vip^

» BUFF^Dude unban
Psovanje kako god Icon_minitimeSun Nov 03, 2013 4:51 pm by BUFF^Dude

» The Compilation
Psovanje kako god Icon_minitimeMon Aug 26, 2013 9:07 pm by R^3OPAH

» Nidje veze
Psovanje kako god Icon_minitimeMon Aug 12, 2013 7:46 pm by cube

» NE razumem sto nema igraca!!!!!
Psovanje kako god Icon_minitimeTue Jul 09, 2013 12:45 pm by Andi1234

» Predlog...
Psovanje kako god Icon_minitimeMon Jul 08, 2013 3:29 am by KninJa

» Zasto ban nisam ni psovao!
Psovanje kako god Icon_minitimeMon Jul 08, 2013 3:27 am by KninJa

Follow us on Facebook
Psovanje kako god Facebook-Buttons-59-68-
Serbian Orthodox Pub
Serbian Orthodox Zombie

 

 Psovanje kako god

Go down 
4 posters
AuthorMessage
zeljkojovic1994
Vojnik
Vojnik



Broj poruka : 16
Datum upisa : 2012-01-29

Psovanje kako god Empty
PostSubject: Psovanje kako god   Psovanje kako god Icon_minitimeMon Jan 07, 2013 9:18 pm

Jedino sto mi se ne svidja je to oko psovanja. Neka kaze ko nije jednom opsovao skidam mu SESIR. Juce sam uzrecicom a u kurac dobio gag i popizdeo nakon sto je na mapi pre jedan admin psovao i kikovao zbog nekih stepenica, a taj isti me gag posle. Ok aj, al kad je proso gag od 2 minuta on opet jer sam na admin say opsovao koji kurac me gagujes. I tu nisam mogao da stanem i sve sam mu po spisku. Slazem se da psovanje nekoga treba da se sankcionise, ali psovanje samom sebi po meni ne treba. afro
Back to top Go down
ShUm@d1n@c
Ministar odbrane
Ministar odbrane
ShUm@d1n@c


Broj poruka : 305
Datum upisa : 2010-12-05
Godina : 32
Lokacija : Kragujevac

Psovanje kako god Empty
PostSubject: Re: Psovanje kako god   Psovanje kako god Icon_minitimeMon Jan 07, 2013 9:19 pm

kaži koji admin, i kada, i biće sankcionisan...
Back to top Go down
zeljkojovic1994
Vojnik
Vojnik



Broj poruka : 16
Datum upisa : 2012-01-29

Psovanje kako god Empty
PostSubject: Re: Psovanje kako god   Psovanje kako god Icon_minitimeMon Jan 07, 2013 9:22 pm

Jezdo poenta je u pravilima, nije nista bitno niti se ja ljutim, ok preterao sam. Ocu da kazete sta mislite o tom psovanju. Ja mislim da nema smisla gagovati nekoga ako nikog ne dira
Back to top Go down
ShUm@d1n@c
Ministar odbrane
Ministar odbrane
ShUm@d1n@c


Broj poruka : 305
Datum upisa : 2010-12-05
Godina : 32
Lokacija : Kragujevac

Psovanje kako god Empty
PostSubject: Re: Psovanje kako god   Psovanje kako god Icon_minitimeMon Jan 07, 2013 10:09 pm

Prvo admin ne sme da psuje, moje mišljenje je to...jer ako admin psuje, odakle mu pravo da gaguje ako igrač psuje...a ne treba psovati ni u kom smislu...posebno ne vidim svrhu psovanja na chat-u, mene iskreno prodje želja da opsujem dok otkucam...
Back to top Go down
zeljkojovic1994
Vojnik
Vojnik



Broj poruka : 16
Datum upisa : 2012-01-29

Psovanje kako god Empty
PostSubject: Re: Psovanje kako god   Psovanje kako god Icon_minitimeMon Jan 07, 2013 11:49 pm

Haha hoffman ima mikrofon xD Njega ne prodje zelja za psovanjem Very Happy Bole ne ljuti se :* Ali danas svakodnevno vidis ljudi psuju, mislim tesko da se to moze iskoreniti, cemu onda izivljavanje na nekoj najobicnijoj psovci nikome neupucenoj
Back to top Go down
ShUm@d1n@c
Ministar odbrane
Ministar odbrane
ShUm@d1n@c


Broj poruka : 305
Datum upisa : 2010-12-05
Godina : 32
Lokacija : Kragujevac

Psovanje kako god Empty
PostSubject: Re: Psovanje kako god   Psovanje kako god Icon_minitimeTue Jan 08, 2013 10:36 am

Pa znaš kako, po pravilima kada se opsuje, ide opomena, gag, kick. ban...nije bitno kakva je psovka, ne merimo to po težini... Very Happy, sećaš se verujem, bio si ti ne tako davno adminče ovde Very Happy flower
Back to top Go down
Lep1Dzo
Vojnik
Vojnik



Broj poruka : 26
Datum upisa : 2012-09-07
Godina : 35

Psovanje kako god Empty
PostSubject: Re: Psovanje kako god   Psovanje kako god Icon_minitimeTue Jan 08, 2013 10:02 pm

ev ovako,ja imam vrlo zanimljiv rijecnik psovanja,naravno to nije nikom upuceno od igraca...ja sam takav i ne uzimam nikom za zlo ako to nije nekom upuceno...po mom misljenju ne treba pretjerivati u kaznama,ipak nije ovo crkva,al nam je zelja da se sto manje koriste psovke... Ja to tolerisem
Ne volim kad vidim "jebem ti majku,sestru,jbm ti sve,majka ti je ovo-ono" ..to nije u redu
Sto se mene tice Zeljko,ti nisi neki problem Razz samo o5 mu nisi trebao sve po spisku Wink
Back to top Go down
zeljkojovic1994
Vojnik
Vojnik



Broj poruka : 16
Datum upisa : 2012-01-29

Psovanje kako god Empty
PostSubject: Re: Psovanje kako god   Psovanje kako god Icon_minitimeTue Jan 08, 2013 10:15 pm

E a ja sam se iznervirao od te nepravilnosti to je bilo sve, i bilo mi zao igraca koji su popili kik zbog stepenica nekih na rats. A buy zona nije svuda gde te baci server, tako da mora malo da se saceka Very Happy Inace nisam trebao da Very Happy
Back to top Go down
ShUm@d1n@c
Ministar odbrane
Ministar odbrane
ShUm@d1n@c


Broj poruka : 305
Datum upisa : 2010-12-05
Godina : 32
Lokacija : Kragujevac

Psovanje kako god Empty
PostSubject: Re: Psovanje kako god   Psovanje kako god Icon_minitimeTue Jan 08, 2013 10:52 pm

za šta su popili kick?
Back to top Go down
Lep1Dzo
Vojnik
Vojnik



Broj poruka : 26
Datum upisa : 2012-09-07
Godina : 35

Psovanje kako god Empty
PostSubject: Re: Psovanje kako god   Psovanje kako god Icon_minitimeTue Jan 08, 2013 11:42 pm

aj ti lijepo daj nick od tog admina... da vidimo sa njim u cemu je problem
Back to top Go down
ShUm@d1n@c
Ministar odbrane
Ministar odbrane
ShUm@d1n@c


Broj poruka : 305
Datum upisa : 2010-12-05
Godina : 32
Lokacija : Kragujevac

Psovanje kako god Empty
PostSubject: Re: Psovanje kako god   Psovanje kako god Icon_minitimeTue Jan 08, 2013 11:52 pm

Lep1Dzo wrote:
aj ti lijepo daj nick od tog admina... da vidimo sa njim u cemu je problem

bounce
Back to top Go down
r0n1n
Ministar odbrane
Ministar odbrane
r0n1n


Broj poruka : 95
Datum upisa : 2012-04-08
Godina : 32
Lokacija : Beograd, Srbija

Psovanje kako god Empty
PostSubject: Re: Psovanje kako god   Psovanje kako god Icon_minitimeWed Jan 09, 2013 3:52 am

ShUm@d1n@c wrote:
Lep1Dzo wrote:
aj ti lijepo daj nick od tog admina... da vidimo sa njim u cemu je problem

bounce

ako se ne varam, bio je promaja, al to moras proveriti u log fajlu.
Back to top Go down
ShUm@d1n@c
Ministar odbrane
Ministar odbrane
ShUm@d1n@c


Broj poruka : 305
Datum upisa : 2010-12-05
Godina : 32
Lokacija : Kragujevac

Psovanje kako god Empty
PostSubject: Re: Psovanje kako god   Psovanje kako god Icon_minitimeWed Jan 09, 2013 9:57 am

tek sam sada video, ne smeš da se nastavljaš, gagovao te je, proći će za 2 minuta i to je to...ne smeš da se nastavljaš...mogao je bez problema da te banuje, i ne bi bio sankcionisan...
Back to top Go down
zeljkojovic1994
Vojnik
Vojnik



Broj poruka : 16
Datum upisa : 2012-01-29

Psovanje kako god Empty
PostSubject: Re: Psovanje kako god   Psovanje kako god Icon_minitimeSun Mar 03, 2013 3:57 am

Pocelo je na ratsu kazem ti, kikovao je igrace zbog te buy zone i meni bilo zao, a nakon toga su svi admini koji imaju mikrofon, pa i on psovali i nikom nista, tako da njegova upozorenja na moju psovku su me jos vise iznervirala Smile citaj gore, napisao sam da sam kriv, i da ne optuzujem nikog, samo da se o tome povede polemika sta i kako, jer mislim da je nepravedno prema obe strane bilo Smile
Back to top Go down
ShUm@d1n@c
Ministar odbrane
Ministar odbrane
ShUm@d1n@c


Broj poruka : 305
Datum upisa : 2010-12-05
Godina : 32
Lokacija : Kragujevac

Psovanje kako god Empty
PostSubject: Re: Psovanje kako god   Psovanje kako god Icon_minitimeSun Mar 03, 2013 11:42 am

što se psovanja tiče, postoji jedan plugin, koji kada opsuješ zameni tu reč(enicu) i upiše nešto što mi odredimo...a pravilnik postoji za sankcionisanje, mislim da ga i ćurke znaju:
1)Opomena
2)Gag
3)Kik
4)Ban
Bez obriza na "težinu" psovke...
Back to top Go down
Sponsored content





Psovanje kako god Empty
PostSubject: Re: Psovanje kako god   Psovanje kako god Icon_minitime

Back to top Go down
 
Psovanje kako god
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Psovanje?! ; Bug na serveru :)
» Kako instalirati UCP anticheat! Steam/Non-steam

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Serbian Ortodox Community :: Serbian OrthodoX PuB :: Predlozi/kritike-
Jump to: