Serbian Ortodox Community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Similar topics
Sat
Latest topics
» Dezurni*
Ovde trazite unban ako ste banovani sa Public srevera Icon_minitimeWed Nov 13, 2013 2:16 am by KninJa

» predlog ;)
Ovde trazite unban ako ste banovani sa Public srevera Icon_minitimeWed Nov 13, 2013 2:11 am by KninJa

» TRAZIM UNBAN BRZOOOOO
Ovde trazite unban ako ste banovani sa Public srevera Icon_minitimeTue Nov 12, 2013 1:59 pm by ^vip^

» BUFF^Dude unban
Ovde trazite unban ako ste banovani sa Public srevera Icon_minitimeSun Nov 03, 2013 4:51 pm by BUFF^Dude

» The Compilation
Ovde trazite unban ako ste banovani sa Public srevera Icon_minitimeMon Aug 26, 2013 9:07 pm by R^3OPAH

» Nidje veze
Ovde trazite unban ako ste banovani sa Public srevera Icon_minitimeMon Aug 12, 2013 7:46 pm by cube

» NE razumem sto nema igraca!!!!!
Ovde trazite unban ako ste banovani sa Public srevera Icon_minitimeTue Jul 09, 2013 12:45 pm by Andi1234

» Predlog...
Ovde trazite unban ako ste banovani sa Public srevera Icon_minitimeMon Jul 08, 2013 3:29 am by KninJa

» Zasto ban nisam ni psovao!
Ovde trazite unban ako ste banovani sa Public srevera Icon_minitimeMon Jul 08, 2013 3:27 am by KninJa

Follow us on Facebook
Ovde trazite unban ako ste banovani sa Public srevera Facebook-Buttons-59-68-
Serbian Orthodox Pub
Serbian Orthodox Zombie

 

 Ovde trazite unban ako ste banovani sa Public srevera

Go down 
5 posters
AuthorMessage
ShUm@d1n@c
Ministar odbrane
Ministar odbrane
ShUm@d1n@c


Broj poruka : 305
Datum upisa : 2010-12-05
Godina : 32
Lokacija : Kragujevac

Ovde trazite unban ako ste banovani sa Public srevera Empty
PostSubject: Ovde trazite unban ako ste banovani sa Public srevera   Ovde trazite unban ako ste banovani sa Public srevera Icon_minitimeMon May 30, 2011 4:08 pm

Ukoliko Ste banovani sa public servera, ovde trazite unban uz prilozene slike ili demo.
Back to top Go down
bolle
Vojnik
Vojnik



Broj poruka : 2
Datum upisa : 2011-07-14

Ovde trazite unban ako ste banovani sa Public srevera Empty
PostSubject: Re: Ovde trazite unban ako ste banovani sa Public srevera   Ovde trazite unban ako ste banovani sa Public srevera Icon_minitimeThu Jul 14, 2011 9:51 pm

ShUm@d1n@c wrote:
Ukoliko Ste banovani sa public servera, ovde trazite unban uz prilozene slike ili demo.
Pozdrav kileri i obozavaoci cs SmileSmile dosao sam na vas server po preporuci jednog od vasih igraci koji je imao server i bio sam admin na njemu SmileSmile Decko je garantovao da vam server nije botovski i da necu dobiti ban posto cesto dobijam banane po pubovima xD Very Happy:D
Zahvaljujuci velikom iskustvu adminu pod nickom "UnDeaD-b0t" dobio sam bananu na pravdi Boga Very Happy:D xD
Molim admine da pogledaju demo i da kazu dali sam ja (gn1o^BnY) zaista imao chit u tabli "fy_snow"
i stavite sluske prilikom gledanja dema xD Very Happy:D

Pozdravalja vas BunnY SmileSmile

Eo demo
http://www.sendspace.com/file/ezm5uh
Back to top Go down
ShUm@d1n@c
Ministar odbrane
Ministar odbrane
ShUm@d1n@c


Broj poruka : 305
Datum upisa : 2010-12-05
Godina : 32
Lokacija : Kragujevac

Ovde trazite unban ako ste banovani sa Public srevera Empty
PostSubject: Re: Ovde trazite unban ako ste banovani sa Public srevera   Ovde trazite unban ako ste banovani sa Public srevera Icon_minitimeFri Jul 15, 2011 5:30 pm

nista ovde nema covek, cisto kao suza, daj mi njegov steam id, imace imunitet i slot Wink i naravno opet steam id i ip za unban Wink :* 4 ya all Very Happy
Back to top Go down
bolle
Vojnik
Vojnik



Broj poruka : 2
Datum upisa : 2011-07-14

Ovde trazite unban ako ste banovani sa Public srevera Empty
PostSubject: Re: Ovde trazite unban ako ste banovani sa Public srevera   Ovde trazite unban ako ste banovani sa Public srevera Icon_minitimeFri Jul 15, 2011 8:32 pm

ShUm@d1n@c wrote:
nista ovde nema covek, cisto kao suza, daj mi njegov steam id, imace imunitet i slot Wink i naravno opet steam id i ip za unban Wink :* 4 ya all Very Happy
Bolje ti njega dodaj na fb Very Happy Pa se vi to sve dogovorite ... Nikola Zeka Zec - fb
Back to top Go down
Chuck's
Vojnik
Vojnik



Broj poruka : 1
Datum upisa : 2011-08-13

Ovde trazite unban ako ste banovani sa Public srevera Empty
PostSubject: Chuck's   Ovde trazite unban ako ste banovani sa Public srevera Icon_minitimeSat Aug 13, 2011 6:04 pm

Pozz,

Nik mi je Chuck's...verujem da ste me vidjali vec na pub-u. Msm da sam i u top 15. Nego, kakav crni wh ja koristim?? Niti sam sad koristio niti ikad ni wh,aim...i te gluposti. Admin sam na Bus computers serveru( sad trenutno nije u funkiciji...nema se kesa Smile ). Nerviraju me ti cheateri kao i vas. Ne znam koji me admin tacno banovao...al onaj Zeljko 07 il kako vec je bio na serveru( nije nas bilo ni 4 igraca). Nek se javi admin ako me je snimao pa nek pokaze gde sam ja to varao.

ps. Dobar je server. Ovo je prvi put da sam banovan na njemu. Na nekom suvaja su me vec 3 puta banovali, al tamo igraju samo botovi...pa razumem. Restartovao bih ja modem, al nisam platio racun, pa djubrad samo cekaju da ga iskljucim Very Happy
Back to top Go down
KninJa
Maršal
Maršal
KninJa


Broj poruka : 53
Datum upisa : 2010-12-04
Godina : 47
Lokacija : Bečej

Ovde trazite unban ako ste banovani sa Public srevera Empty
PostSubject: pozz chuck   Ovde trazite unban ako ste banovani sa Public srevera Icon_minitimeWed Aug 24, 2011 12:15 am

ako ti bann nije iostekoa daj mi ip i steam id da sredimo to
usput,da li znas koji te je admin banovao?
dodaj nas na fb

https://www.facebook.com/#!/groups/serbian/
Back to top Go down
.ljudostheR
Vojnik
Vojnik
.ljudostheR


Broj poruka : 34
Datum upisa : 2011-08-28
Godina : 29

Ovde trazite unban ako ste banovani sa Public srevera Empty
PostSubject: Re: Ovde trazite unban ako ste banovani sa Public srevera   Ovde trazite unban ako ste banovani sa Public srevera Icon_minitimeTue Oct 30, 2012 2:45 pm

Ajd kad vas neko banuje kopirajte iz konzole i nalepite vamo na forum, i stavite demo ili ss ako imate.
Back to top Go down
ShUm@d1n@c
Ministar odbrane
Ministar odbrane
ShUm@d1n@c


Broj poruka : 305
Datum upisa : 2010-12-05
Godina : 32
Lokacija : Kragujevac

Ovde trazite unban ako ste banovani sa Public srevera Empty
PostSubject: Re: Ovde trazite unban ako ste banovani sa Public srevera   Ovde trazite unban ako ste banovani sa Public srevera Icon_minitimeTue Oct 30, 2012 3:07 pm

Problem re[en. ide lock
Back to top Go down
Sponsored content





Ovde trazite unban ako ste banovani sa Public srevera Empty
PostSubject: Re: Ovde trazite unban ako ste banovani sa Public srevera   Ovde trazite unban ako ste banovani sa Public srevera Icon_minitime

Back to top Go down
 
Ovde trazite unban ako ste banovani sa Public srevera
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Ukoliko zelite neke nove mape, ovde pisite!
» Urosh4K - Unban
» Unban forma

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Serbian Ortodox Community :: Recycle Bin :: Recycle Bin-
Jump to: