HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Sat
Latest topics
» Dezurni*
Wed Nov 13, 2013 2:16 am by KninJa

» predlog ;)
Wed Nov 13, 2013 2:11 am by KninJa

» TRAZIM UNBAN BRZOOOOO
Tue Nov 12, 2013 1:59 pm by ^vip^

» BUFF^Dude unban
Sun Nov 03, 2013 4:51 pm by BUFF^Dude

» The Compilation
Mon Aug 26, 2013 9:07 pm by R^3OPAH

» Nidje veze
Mon Aug 12, 2013 7:46 pm by cube

» NE razumem sto nema igraca!!!!!
Tue Jul 09, 2013 12:45 pm by Andi1234

» Predlog...
Mon Jul 08, 2013 3:29 am by KninJa

» Zasto ban nisam ni psovao!
Mon Jul 08, 2013 3:27 am by KninJa

Follow us on Facebook
Serbian Orthodox Pub
Serbian Orthodox Zombie

Share | 
 

 Retardirani admini

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Captain_Jack_Sparrow
Vojnik
Vojnik


Broj poruka : 1
Datum upisa : 2011-03-26
Godina : 29
Lokacija : Arandjelovac

PostSubject: Retardirani admini   Sat Mar 26, 2011 7:31 pm

Ajde sad lepo da mi skinete ban, pa nek udje 10 admina i nek gleda kako se igra...a ne da me jebeni klinci banuju. I ko je head admin?
Back to top Go down
View user profile
KninJa
Maršal
Maršal
avatar

Broj poruka : 53
Datum upisa : 2010-12-04
Godina : 40
Lokacija : Bečej

PostSubject: Re: Retardirani admini   Tue Mar 29, 2011 4:56 am

Basketball affraid affraid affraid affraid


...rešenooo...
Back to top Go down
View user profile
ShUm@d1n@c
Ministar odbrane
Ministar odbrane
avatar

Broj poruka : 305
Datum upisa : 2010-12-05
Godina : 26
Lokacija : Kragujevac

PostSubject: Re: Retardirani admini   Fri Apr 01, 2011 10:59 pm

ide lock
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content




PostSubject: Re: Retardirani admini   

Back to top Go down
 
Retardirani admini
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Serbian Ortodox Community :: Recycle Bin :: Recycle Bin-
Jump to: